NB HP OmniBook 3 16-by0013nm R5-40/16GB/512GB/16'' WUXGA AG/SRB/2YR/D92NKEA

HP
Šifra: 66828
  • Proizvod iz grupe: Laptopovi
  • Proizvođač: HP
  • Dostupna količina: 4
Maloprodajna cena: 75.154,00 rsd.
*
Za odloženo plaćanje
*
Cene su sa PDV-om
WebCena: 68.699,00 rsd.
*
Cena za gotovinu, pouzećem ili kartice jednokratno.
Popust: 6.479,00 rsd.
 Količina 
























































Ekran
Veličina ekrana: 16"

Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200

Format rezolucije: WUXGA

Tip panela: IPS

Ostalo: micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB

Procesor
Proizvođač procesora: AMD

Serija procesora: Ryzen 10

Klasa procesora: AMD Ryzen 5

Model procesora: 40

Broj jezgara procesora: 4

Broj logičkih jezgara (niti): 8

Radni takt procesora: 2.8 GHz (4.3 GHz)

Keš memorija procesora: 4MB L3 cache

Proces izrade: 6nm

Memorija
Memorija (RAM): 16GB

Tip memorije: LPDDR5x

Radni takt memorije: 5.500MHz

Hard disk
Tip skladištenja: SSD

Kapacitet: 512GB

SSD interfejs: PCIe NVMe

Graficka kartaIntegrisana AMD Radeon Graphics
Operativni sistemBez operativnog sistema
Mreza
Wi-Fi: Da

Bežični mrežni standardi: Wi-Fi 6 (2x2)

Bluetooth™: Da

Bluetooth™ verzija: 5.4

Slotovi
1 HDMI-out 1.4b; 

2 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge);

2 USB Type-A 5Gbps signaling rate;

1 headphone/microphone combo

Kamera1080p FHD camera with HDR auto switch, temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones
AudioDual speakers
Baterija3-cell, 41 Wh Li-ion polymer
Fizicke karakteristike
Dimenzije: 35.86 x 25.18 x 1.47 cm

Masa: 1.64 kg
Boja: Siva (Glacier silver)

Slovni raspored tastature: SR

Prava potrošača:Zakonska saobraznost 2 godine

 

ProizvođačHP
ModelOmniBook 3 16-by0013nm
Part NumberD92NKEA
ProcesorAMD Ryzen 5 40
Broj jezgara4
Broj niti8
Radni takt procesora2.8 GHz
Maks. boost takt4.3 GHz
Keš memorija4 MB L3
GrafikaAMD Radeon Graphics, integrisana
RAM memorija16 GB LPDDR5, zalemljen
Radni takt RAM-a5500 MHz
SSD512 GB PCIe NVMe M.2
Veličina ekrana16"
Rezolucija1920 × 1200
FormatWUXGA, 16:10
Tip panelaIPS
Površina ekranaAnti-glare
Osvetljenost300 nita
Pokriće boja62.5% sRGB
TouchscreenNe
Wi-FiWi-Fi 6, 2x2
BluetoothBluetooth 5.4
HDMI1× HDMI
USB Type-C2× USB-C 10 Gbps, PD 3.1, DisplayPort 1.4, Sleep & Charge
USB Type-A2× USB-A 5 Gbps
Audio1× 3.5 mm combo za slušalice/mikrofon
Web kamera1080p FHD, HDR
Zvučnici2× zvučnik
Baterija3-cell, 41 Wh Li-ion polymer
TastaturaSR, bez numeričke tastature
Operativni sistemFreeDOS 3.0
BojaGlacier Silver
Dimenzije35.86 × 25.18 × 1.47 cm
Masa1.64 kg
EAN821844588925

 

Ocena:

Unesite kod sa slike


Srodni proizvodi