Laptop HP 15-fd1080nm DOS15.6''FHD AGCore 5 120U8GB512GBsrebrna2g' ( 'D92N9EA#BED' )

HP
Šifra: 65020
  • Proizvod iz grupe: Laptopovi
  • Proizvođač: HP
  • Dostupna količina: 3
Maloprodajna cena: 74.847,00 rsd.
*
Za odloženo plaćanje
*
Cene su sa PDV-om
WebCena: 68.399,00 rsd.
*
Cena za gotovinu, pouzećem ili kartice jednokratno.
Popust: 6.453,00 rsd.
 Količina 
























































Ekran
Veličina ekrana: 15.6"

Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080

Format rezolucije: Full HD

Ostalo: micro-edge, anti-glare, 250 nits, 62.5% sRGB

Procesor
Proizvođač procesora: Intel

Serija procesora: Core Series 1

Klasa procesora: Intel Core 5

Model procesora: 120U

Broj jezgara procesora: 10

Broj logičkih jezgara (niti): 12

Radni takt procesora: 1.4 GHz (5.0 GHz)

Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache

Proces izrade: 10nm

MemorijaMemorija (RAM): 8GB (1x8)
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 3.200 MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD

Kapacitet: 512GB

SSD interfejs: M.2 NVMe

Graficka kartaIntegrisana Intel Graphics
Operativni sistemBez operativnog sistema
MrezaRealtek Wi-Fi 6 (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card
Slotovi
1 HDMI 1.4b;

1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4b, HP Sleep and Charge);

2 USB Type-A 5Gbps signaling rate;

1 headphone/microphone combo;

1 AC smart pin

KameraHP True Vision 720p HD camera with temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones
AudioDual speakers
Baterija3-cell, 41 Wh Li-ion polymer
Fizicke karakteristike
Dimenzije: 35.98 x 23.6 x 1.86 cm

Masa: 1.59 kg

Boja: Srebrna (Natural silver)

Slovni raspored tastera: SR

Zakonska saobraznost2 godine

ModelHP 15-fd1080nm
ProcesorIntel Core 5 120U, 10 jezgara / 12 niti, do 5.0 GHz, 12 MB Intel Smart Cache
Grafička kartaIntel Graphics, integrisana
RAM memorijaRAM DDR4 8GB 3200MHz, zalemljen
SSDSSD 512GB M.2 NVMe
Ekran15.6" FHD IPS, 1920 × 1080, Anti-Glare
Osvetljenje ekrana250 nita
Kolor gamut62.5% sRGB
TastaturaSR raspored
Pozadinsko osvetljenje tastatureNe
Web kameraHP True Vision 720p HD
Wi-FiWi-Fi 6, 2x2
BluetoothBluetooth 5.4
USB priključci2 × USB-A 5Gbps, 1 × USB-C 10Gbps
USB-C funkcijeUSB Power Delivery, DisplayPort 1.4b, HP Sleep and Charge
HDMI1 × HDMI 1.4b
Audio1 × kombinovani 3.5 mm priključak, 2 zvučnika
Čitač karticaNe
LANNe
Baterija3-cell, 41 Wh Li-ion polymer
Operativni sistemBez operativnog sistema
Dimenzije35.98 × 23.6 × 1.86 cm
Masa1.59 kg
BojaSrebrna
Garancija / saobraznost2 godine

 

Ocena:

Unesite kod sa slike


Srodni proizvodi